27 július 2010

egy távcső igen az kell ide

úgy tűnik már mindent értek.
szombaton újra együtt leszünk egészen vasárnapig kint a tónál olyan tábortüzes sátras fílinges hangulat lesz elérhető arra felé. márcsak tudnunk kéne hogy ki az a 10 ember, aki igazán ott lesz mind testileg mint szellemileg. gondolom ez olyan részegedős csendben bulizós ezerrel zenét hallgatós este lesz, ami egészen hajnalig fog tartani a tóparton, de nembaj. felkészültünk az ilyenekre és szombaton a négynegyvenes busszal elszáguldunk a kijelölt rezervárum felé. mármost látom, hogy lesz itt belassulás meg pörgés és földön fetrendés megminden. azt hiszem újra barátok leszünk azon az estén.

miért érzem azt, hogy bekéne szereznem egy elektromos konzervnyitót.
egyeztetni kéne a sátorban és hálózsákokban alvást, mert igazán izgalmas lesz ha nem lesz sátor se hálózsák. egyébként már tudom miért hívott csütörtökön. meg felkéne jumpingolni a dombhoz. és szeretném ha megenne egy lila kecske.

yepp augusztust ünneplő előbuli.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése