megkell adnom a mai nap utolsó bejegyzését, mert így pont páro mert így pont húsz mert így pont a hónap utolsó bejegyzése mert ugye holnap csak reggel leszel délután és a további napszakokban élem puritán életemet a tóparton, valahol nagyon mennye innét a vidéki, falusi, paraszt kisebbség kis tava mellett, ami valami víztározó is egyben vagy faszom tudja. szóval nem leszek elérhető állapotban sőt egészen elcsigázott, pörgős, álmos, vakemrő, bátor és egyéb megfeleő szóval illethetném, a holnapi vakációnak, de nem teszem.
mingyárt lefordulok a székről, annyira fáj a hátam.megyek.
copycon. akarom.
ezjár a fejemben.
tedd keresztbe az ujjad és tedd meg nekem, hogy eljösz. tudod két szó : szabad akarat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése