16 július 2010

szeretnék bátor lenni

és mi van a belőled áradó dühvel?
azzal, amit egy időben rám és másokra is kiadtál?
amit néha kénytelen voltam megtapasztalni.
a szemedből áradó dühöt, melyet próbáltam úgy felfogni, hogy nem csak engem sújtasz vele.
de mind hiába.
a célpont én voltam.
ezt tudtam mindig is.
már akkor tudtam, hogy ez lesz mikor kp.-n elhoztad őt.
együtt vagy még vele?
nem hiszem.
ronda egy lány volt, hidd el.
és ezt nem csak én állítottam, már akkor megbeszéltük a többiekkel, hogy csúnya egy nőstény.
többekszerint egy ribanc volt.
felkészültem a következő napokra.
hogy utálni foglak.
hogy nem szólok hozzád.
hogy megvetlek.
aztán hétfő lett.
már hajnalban tudtam, hogy ez egy borzasztó nap lesz.
vasárnap kellett vfholna visszamennem a koleszba, de én nem akartam.
a vonat utat végigbőgtem.
de ez senkit sem érdekelt.
és reggel is a dühös tekinteteddel kellet szembe néznem.
hát kösz.
igazán kösz.
feltudtalak volna rugni.
hogy mi az hogy átnézel rajtam?
hogy nem szólsz hozzám,
hogy megvetsz?
és hogy ez sugárzik minden egyes mozdulatodból?
hihetetlen egy alak vagy.
borzalmas.
JA miafaszvan?
megörülök veled.
nélküled.
tőled.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése