12 június 2011

csak a dob meg a basszus

kilétkilétkilét.
2011.junius 4-5-6. osztálykirándulás. székesfehérvár, péntek reggel utazás vonat, VELENCE, ifjúsági szálló kápolnásnyék pár lépésre, egyik lábam velencén másik nyéken, fürdőzés, séta, bolt, meleg, sörözés, vissza szálló, foci meccs, hamarosan kilét, részegség, csörsz sebes talpa, matraclopás még a megérkezéskor, négyágyas szobában hatan, fiúk, lányok, vacsi, kék fürdő, abszintkirály, buksza, fenék, pakolnivaló, a barátság dala, gitárherok, focipálya, pinpongasztalok, földön fetrengés, cigi, sebes térdek, részegség, hajnali kettő, matracok, alvás másnap reggel, monster kisboltból, parkban ülés, a nevem sp csak két betű neked, enikő imádom ahogy nevetsz, nagyon meleg, barnulás, megint strand délutánig, sörözés, sült krumplizás kis villával, fáradtak vagyunk, nem tudom itt mi volt elfelejtettem, de lehet hogy ittunk:D, hídon viccesen hangosan imádás, mindenki hallja, vágod kannás? vágod?!!, vicces cigi, beszélgetések, én vagyok a legnagyobb lázadó mert ez ellen lázadok, nem tudom, hajnal, alvás, 8-kor kelés, ágynemű összehajtogatása, a szobánk úszik a vízben, másnaposok, vonat, székesfehérvár, és go to bodajk szálló

szeretem az osztálykirándulások, főleg azokat amiben ennyi pia és víz van

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése