12 június 2011

halacska itt mellettem az akváriumban

szép emlék maradsz ezt megigérhetem neked.
te leszel a legszebb emlékem.
megigérem neked, hogy nyáron önmagam leszek. kizárólagosan. ezért fogok hajtani, hogy önmagam lehessek, hiszen miért is akarnék más lenni? nem érnék semmitse. pont úgy ahogy most te. de ez változni fog, hiszen minden változik. idővel jobb lesz, idővel szép leszel, egy szép kis emlék. te leszel a múltamból a magas szőke srác kék szemekkel. te leszel az, aki kis időre az enyém volt, aztán elünt mint a kámfor. te leszel az a fiú, aki mellett a szőke lány felemás zokniban bolondozott. és én leszek az a szöszi, zöld szemű csajszi, aki mellett ott volt az a gyerek, aki mindig nevetett és nem felejtett el semmit.

ne keress, ne akarj velem beszélni.
tégy úgy ahogy mindig is.
hagyj magamra. ne keress.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése