05 április 2015

mennyei gyümölcsös bukéval

igazából nem tudom mihez kéne kezdenem.
megtaláltam ezt,
újra.
mega titkoskönyvklubbot.
istenem, mennyi változás, mennyi év, mennyi gyerekes butaság.
két nagyszerű baráttal kevesebb.
nem akarok többet elveszteni.



vajon, ha mást teszünk, ha többet beszélünk máshogy alakultak volna a dolgok?
ha erőltetjük boldogabbak lennénk?

ilyenkor valami meghasad és mégnagyobbra nyílik.
néha fáj.
emlékezni.


aztán elmúlik.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése