cigifüst száll az erkélyről.
spontán boldogság pulzál bennem
11 augusztus 2015
sziget van és én sírok, mert egy éve ilyenkor ott buliztam egész héten az élet kegyetlen
szép, hogy nekem könyörögni kell bármiért
ő meg mindent megkap csak úgy
igazságos tényleg
nem sírok
(ja, de)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése