11 augusztus 2015

sziget van és én sírok, mert egy éve ilyenkor ott buliztam egész héten az élet kegyetlen

szép, hogy nekem könyörögni kell bármiért
ő meg mindent megkap csak úgy
igazságos tényleg

nem sírok
(ja, de)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése