abban a pillanatban amint megpillantottam a barna csíkos pulcsiját a letolt csőgatyát a kapucnit a szivem kihagyott.
bár délibáb volt csupán azt hittem ő volt az.
fuck you.
és lekellett mondanom az ütközésünket szombaton.
na meg ez azidő.
kiborít.
komolyan mondom már várom a szeptember elsejét meg azt a kibaszott beköltözést a koleszba.
na az is jóbuli lesz mondhatom.
mindenkinek úgy befogok olvasni, hogy az egyszerűen hihetetlen lesz.
omfg.
itt nem lesz olyan mint tavaly.
ez az egy év elég volt arra, hogy mindenki tudja milyen a másik.
és kérdezem.
biztos vagy abban, hogy tudod milyen vagyok?
mert szerintem csak azt látod rajtam, amit látni szeretnél.
édesem nem ismersz.
nem tudsz te semmit.
ez a dolog már nem visszakapható.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése