szombaton dirt jam volt a bike parkban, hát szépen időben odaértünk, de azt hiszem szerelmes lettem azokba az izmos felsőtestekbe és a bmx bicókba. na de majd jövőre már lent leszek a kezdésnél!
vasárnap a húgom szülinapi partizott a házban, meg melletünk is a szomszédok, hát majdnem át mentem.
amúgy nem szeretem az ilyen tipikus elmesélős bejegyzéseket, lehet ez is elmerül majd a süllyesztőben.
nem értem a miértjeidet, te pedig az én mertjeimet. különben sem tudnál megérteni. nem vagy kész még arra, hogy meg tudd érteni a bolond szőke lányt felemás zokniban. pedig először azt hittem, de akkor hagyuk. vagyis már régen abba hagytuk, szóval inkább ne keress a sok hülye ürüggyel, csak azért, hogy beszéljünk telefonon, vagy msn, vagy fb chaten. szállj le rólam. hagy békén. hagyj élni. csak légy féltékeny, hogy ilyen jó csajt hagytál kicsusszanni a kezeidből.
még mindig úgy vagy benn a telefonomban, hogy.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése